LEVNÉ-PÉČKO.CZ

LEVNÉ-PÉČKO.CZ » GAY linka

Tomáš

Mazlík Tomáš

Čauky, jsem mladý a prý i pohledný kluk, který zkrátka miluje sex a musí ho mít pořád. Rád kouřím ptáky i více klukům najednou. Napiš mi a popíšu ti do detailů všechny svoje zážitky nebo si to rovnou rozdáme my dva. Se mnou se budeš cítit jako v ráji, nic není tabu. Miluju mazlení a vše s tím spojené, jsi taky mazlíček? Vyzkoušej mě a slibuju, že sex se mnou si budeš pamatovat ještě dlouho.

Pošli mi sms ve tvaru PT TOMAS text smsky na číslo 9095535

Podnikatel Ondra

Jsem velmi dobře zajištěný podnikatel, ale co mi opravdu chybí je někdo, kdo si se mnou bude hodiny povídat. Chci si užívat život plnými doušky, ale vzhledem k náročnosti mé práce to není příliš často možné. Jsi ten pravý? Miluju erotiku v celé její kráse, budeš více než spokojený, když napíšeš.

Pošli mi sms ve tvaru PT ONDRA text smsky na číslo 9095535
Ondra
Libor

Perverzní Libor

Jsem student filozofie a zároveň tak trochu prasák. Nebudu nic zastírat, kromě soft sexu mě rajcují samé prasárny a ůchylárny. Rád nastavím prdel zkušenýmu prcákovi k pořádnýmu ošukání, ale vychutnám si taky, když se na mě po kuřbě vystříkáš nebo když mi nachčiješ rovnou do huby. Výměna rolí je samozřejmě také možná.

Pošli mi sms ve tvaru PT LIBOR text smsky na číslo 9095535

Lékař Jakub

Jsem sportovní lékař a někteří pacienti jsou zároveň mými milenci. Máš raději hluboký orálek nebo dáváš přednost vyšetření na gynekologickém křesle? Uděláme si vzájemně ruční masáž a vše můžeme zakončit pěkným orálkem. Budu taky rád, když se uvolníš do mého zadku. Ozvi se mi a můžeme začít s parádním šukáním.

Pošli mi sms ve tvaru PT JAKUB text smsky na číslo 9095535
Jakub
Jirka

Subík Jirka

Hledám dominantního chlapa, kterému budu oddaným otrokem k ukojení všech sexuálních choutek. Toužím po svazování, výprascích a výchově k poslušnosti. Poslušně nastavím svoji díru k ošukání i fyzickým trestům, láká mě také fisting a podvazování koulí. Prosím ozvi se mi, pokorně čekám na Tvé příkazy.

Pošli mi sms ve tvaru PT JIRKA text smsky na číslo 9095535

Dominantní Martin

Jsem mírně dominantní a hledám poslušného suba nejen pro výcvik a výprasky, ale taky pro vzájemné uspokojení. V sexu mám rád skoro všechno a chci, aby ses zcela podvolil mým perverzním příkazům. Zažiješ dosud nepoznané, tak mi napiš a společně se uděláme.

Pošli mi sms ve tvaru PT MARTIN text smsky na číslo 9095535
Martin
Milan

Nadržený Milan

Teprve nedávno jsem zjistil, co mi vadilo, když jsem šel do holky. Už ale vím, co chci – chci si to rozdat se stejně nadrženým klukem. Pokud váháš stejně jako dříve já, tak napiš a můžeme o všem pokecat. Nebo už máš také jistotu a chceš sex od novicka? Rád se ti nastavím, tak nažhav telefon, tvoji kládu už nažhavím já. Mám rád milování v přírodě, a co ty?

Pošli mi sms ve tvaru PT MILAN text smsky na číslo 9095535

Další informace

Službu provozuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.platmobilem.cz. Cena sms je 35 Kč.
Tato služba je určena výhradně pro osoby starší 18 let.

Další informace

Copyright 2007 LEVNÉ-PÉČKO.CZ & TOPIC PRESS, s.r.o. Provozovatelem SMS služeb pro ČR je TOPIC PRESS, s.r.o. a pro Slovensko TELTEX, s.r.o.

Sex po telefonu